Jesteś tutaj: Strona główna / Uprawy / Rzepak

Rzepak

 

Oferta firmy FMC obejmuje herbicydy do stosowania w rzepaku, a także produkty do ochrony roślin przed szkodnikami.

 

 

Command® 480 EC - herbicyd - Przytulii nie przepuści

Specjalista w zwalczaniu przytulii czepnej i wielu innych chwastów dwuliściennych. Dzięki substancji aktywnej charakteryzuje się wysoka skutecznością i znacząco wpływa na wzrost wielkości zbiorów.


Hi-Phos - nawóz dolistny - Hartowanie roślin

Hi-Phos to zabezpieczenie roślin przed trudnymi warunkami na polu poprzez skuteczne dostarczenie niezbędnych w tym okresie makroelementów. Nawożenie dolistne zapewnia doskonałe wnikanie do liści.


Koban® 600 EC - herbicyd - Partner do ochrony rzepaku

Środek, który stanowi uzupełnienie do ochrony rzepaku przed chwastami. Dzięki działaniu przez korzenie i pędy chwastów efektywnie je zwalcza.


Maize Extra - nawóz dolistny - Wsparcie dla kukurydzy

Maize Extra dostarcza kukurydzy niezbędne pierwiastki, dzięki czemu roślina jest zabezpieczona przed trudnymi warunkami na polu. Dzięki stosowaniu tego produktu polepszamy jakość i wielkość plonów.


Nero® 424 EC

Środek do trudnych chwastów dwuliściennych w zbożach, takich jak chaber bławatek, mak polny, czy ostrożeń polny. Sprawdzona substancja aktywna będąca doskonałym partnerem do mieszanin.


Nexide® 60 CS - Unikalna moc płynąca z bezpiecznych mikrokapsułek

Insektycyd dedykowany producentom zbóż i rzepaku. Dzięki umieszczeniu substancji czynnej w mikrokapsułach, produkt Nexide® 60 CS jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy dla użytkowników.


Rapid 060 CS - insektycyd - Szybkie uderzenie w szkodniki!

Rapid 060 CS to nowoczesny pyretroid, który szybko i skutecznie zwalczy szeroki wachlarz szkodników w wielu uprawach rolniczych.


Rapsin - nawóz dolistny - Wstęp do wysokich plonów rzepaku

Rapsin umożliwia roślinom rzepaku plonowanie na najwyższym poziomie dzięki dostarczeniu dużych ilości kluczowych dla nich mikroelementów.


Reactor® 480 EC - herbicyd - Reakcja natychmiastowa!

Herbicyd wyspecjalizowany w jesiennym zwalczaniu przytuli czepnej w rzepaku. Jego substancja aktywna jest najczęściej spotykanym komponentem do odchwaszczania rzepaku.


Więcej o rzepaku...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact