Jesteś tutaj: Strona główna / Przedstawiciele

 

Przedstawiciele handlowi: 

 

 

 

 

  Zachód:  

 

1. Jakub Bednarczyk – Kierownik regionu

604 752 458

jakub.bednarczyk@fmc.com
2. Dominika Lisowska

784 585 238
dominika.lisowska@fmc.com
3. Katarzyna Stasilewicz

538 810 697

katarzyna.stasilewicz@fmc.com
4. Katarzyna Pośpiech

882 434 314
katarzyna.pospiech@fmc.com

 

 

  Wschód: 

 

4. Krzysztof Witkowski – Kierownik regionu

735 207 213

krzysztof.witkowski@fmc.com

6. Marek Jackowski 538 810 703

marek.jackowski@fmc.com
7. Leszek Konior 532 510 444
leszek.konior@fmc.com

 

 

  Południe:  

 

8. Adam ChrzanowskiKierownik regionu

604 118 582 adam.chrzanowski@fmc.com
9. Radosław Bończak 538 810 689
radoslaw.bonczak@fmc.com
10. Grzegorz Chmielniak 660 618 732
grzegorz.chmielniak@fmc.com
11. Mateusz Markowski 692 173 590
mateusz.markowski@fmc.com

 

Marek Dąbrowski – Key Account Manager ds. Przemysłu

604 403 905 marek.dabrowski@fmc.com


Jacek Jagielski – Specjalista ds. Rozwoju Produktów

664 179 000 jacek.jagielski@fmc.com

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact