Jesteś tutaj: Strona główna / Przedstawiciele

 Mapka przedstawicieli handlowych firmy FMC


1. Katarzyna Pośpiech

tel.: +48 882 434 314

e-mail: katarzyna.pospiech@fmc.com

 

2. Dominika Lisowska

tel.: +48 784 585 238

e-mail: dominika.lisowska@fmc.com

 

3. Katarzyna Stasilewicz

tel.: +48 538 810 697

e-mail: katarzyna.stasilewicz@fmc.com

 

4. Jakub Bednarczyk
tel.: +48 604 752 458
e-mail: jakub.bednarczyk@fmc.com

 

5. Marek Jackowski

tel.: +48 538 810 703
e-mail: marek.jackowski@fmc.com

 

6. Adam Chrzanowski, 

tel.: +48 604 118 582

e-mail: adam.chrzanowski@fmc.com

 

7. Marek Dąbrowski 

tel.: 604 403 905
e-mail: marek.dabrowski@fmc.com

 

8. Przemysław Brzozowski

tel.: +48 538 810 689

e-mail: przemyslaw.brzozowski@fmc.com

 

9. Jacek Jagielski
tel.: +48 664 179 000
e-mail: jacek.jagielski@fmc.com


10. Remigiusz Waligóra
tel.: +48 692 173 590
e-mail: remigiusz.waligora@fmc.com

 

11. Grzegorz Chmielniak
tel.: + 48 660 618 732
e-mail: grzegorz.chmielniak@fmc.com

 

12. Krzysztof Witkowski
tel.: +48 735 207 213
e-mail: krzysztof.witkowski@fmc.com

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact