Jesteś tutaj: Strona główna / Kontakt

FMC - Kontakt

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa
Poland
Tel: + 48 22 397 17 86
e-mail: fmc.polska@fmc.com

 Mapka przedstawicieli handlowych firmy FMC

 

Przedstawiciele Handlowi

 

1. Piotr Kossowski

tel.: +48 882 434 314

e-mail: piotr.kossowski@fmc.com

 

2. Paweł Szachniewicz
tel.: + 48 539 917 714
e-mail: pawel.szachniewicz@fmc.com

 

3. Dominika Lisowska

tel.: +48 784 585 238

e-mail: dominika.lisowska@fmc.com

 

4. Katarzyna Stasilewicz

tel.: +48 538 810 697

e-mail: katarzyna.stasilewicz@fmc.com

 

5. Jakub Bednarczyk
tel.: +48 604 752 458
e-mail: jakub.bednarczyk@fmc.com

 

6. Marek Jackowski

tel.: +48 538 810 703
e-mail: marek.jackowski@fmc.com

 

7. Adam Chrzanowski, 

tel.: +48 604 118 582

e-mail: adam.chrzanowski@fmc.com

 

8. Marek Dąbrowski 

tel.: 604 403 905
e-mail: marek.dabrowski@fmc.com

 

9. Przemysław Brzozowski

tel.: +48 538 810 689

e-mail: przemyslaw.brzozowski@fmc.com

 

10. Jacek Jagielski
tel.: +48 664 179 000
e-mail: jacek.jagielski@fmc.com


11. Remigiusz Waligóra
tel.: +48 692 173 590
e-mail: remigiusz.waligora@fmc.com

 

12. Grzegorz Chmielniak
tel.: + 48 660 618 732
e-mail: grzegorz.chmielniak@fmc.com

 

13. Krzysztof Witkowski
tel.: +48 735 207 213
e-mail: krzysztof.witkowski@fmc.com

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A

02-486 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact