Jesteś tutaj: Strona główna / Etykiety/MSDS / Aktualności / Nowy herbicyd do ochrony kukurydzy

Data: 13 April 2017

W dniu 10 grudnia 2012 r. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wydało zezwolenie na wprowadzanie do obrotu środka Successor 600 EC.

 

Produkt ten zabezpiecza przed wschodami chwastnicy jednostronnej oraz wielu chwastów dwuliściennych w uprawie kukurydzy. To dobry komponent rozwiązań przed i powschodowych.

 

  • Unikalny składnik aktywny - petoksamid
  • Możliwość elastycznego dobrania terminu stosowania
  • Działa na chwasty nalistnie i poprzez glebę
  • Doskonały partner do mieszanin
  • Bezpieczeństwo rośliny uprawnej

 

Successor 600 EC  oparty jest na substancji aktywnej z grupy chloroacetamidów o nazwie petoksamid. To ciekawa substancja aktywna rozwijana przez dział badawczy firmy Cheminova. Ma ona zastosowanie głównie w kukurydzy, ale trwają również prace badawcze w innych gatunkach.

Może stanowić dobrą alternatywę dla znikających z Polskiego rynku kukurydzianych, doglebowych produktów przedwschodowych.

To kolejny selektywny herbicyd firmy Cheminova do ochrony kukurydzy. Wraz z produktami Innovate oraz Successor T stanowią system ochrony o nazwie MultiCorn.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact