Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Nowe produkty FMC

nawozy dolistne

Systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania, dlatego miło nam poinformować, że na naszej stronie pojawiło się pięć nowych produktów pomagających w optymalizacji wzrostu roślin uprawnych. 

 

 

Herbicydy:

 

Omnera® LQM® - Trzy składniki aktywne w nowatorskiej technologii LQM®, minimalizującej wpływ nieprzewidywalnych warunków pogodowych na skuteczne zwalczanie chwastów dwuliściennych zbóż. Dzięki połączeniu 3 składników aktywnych i zaawansowanej formulacji zwalcza szeroki zakres chwastów dwuliściennych. Produkt jest elastyczny w doborze dawki i terminu stosowania a także można go stosować w szerokim zakresie zbóż. (Więcej informacji na temat Omnera® LQM® >>)

 

 

BeFlex® 500 SC - Dzięki unikalnemu składnikowi aktywnemu produkt zwalcza chwasty dwuliścienne i jednoliścienne w pszenicy ozimej i jęczmieniu ozimym. (Więcej informacji na temat BeFlex® 500 SC >>)

 

 

Insektycyd:

 

Verimark® 200 SC - Produkt dzięki najnowszej substancji Cyazypyr® to nowatorskie zabezpieczenie rozsady upraw kapustnych i truskawki przed żerowaniem szkodników. (Więcej informacji na temat Verimark® 200 SC)

 

 

 

Nawozy: 

 

Manganese 500 - Skuteczne uzupełnienie niedoborów manganu sprawia, że utrzymanie wzrostu i plonowania roślin zbożowych i nie tylko nigdy nie było łatwiejsze. 

(Więcej informacji na temat Manganese 500)

 

 

Carnival - Wysoka dawka wapnia wsparta dodatkiem magnezu, boru i cynku optymalizuje jakość owoców i warzyw. Wsparcie dla: jabłoni, truskawki, marchwi, selera, sałaty w uprawie polowej, ziemniaków i warzyw kapustnych. (Więcej informacji o Carnival >>)

 

 

Życzymy udanych zbiorów!

Ta strona używa plików COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A

02-486 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact