Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Nowe produkty FMC

nawozy dolistne

Systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania, dlatego miło nam poinformować, że na naszej stronie pojawiło się pięć nowych produktów pomagających w optymalizacji wzrostu roślin uprawnych. 

 

 

Herbicydy:

 

Omnera® LQM® - Trzy składniki aktywne w nowatorskiej technologii LQM®, minimalizującej wpływ nieprzewidywalnych warunków pogodowych na skuteczne zwalczanie chwastów dwuliściennych zbóż. Dzięki połączeniu 3 składników aktywnych i zaawansowanej formulacji zwalcza szeroki zakres chwastów dwuliściennych. Produkt jest elastyczny w doborze dawki i terminu stosowania a także można go stosować w szerokim zakresie zbóż. (Więcej informacji na temat Omnera® LQM® >>)

 

 

BeFlex® 500 SC - Dzięki unikalnemu składnikowi aktywnemu produkt zwalcza chwasty dwuliścienne i jednoliścienne w pszenicy ozimej i jęczmieniu ozimym. (Więcej informacji na temat BeFlex® 500 SC >>)

 

 

Insektycyd:

 

Verimark® 200 SC - Produkt dzięki najnowszej substancji Cyazypyr® to nowatorskie zabezpieczenie rozsady upraw kapustnych i truskawki przed żerowaniem szkodników. (Więcej informacji na temat Verimark® 200 SC)

 

 

 

Życzymy udanych zbiorów!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact