Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Aktualności

 

 

 FMC Agro Polska na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2022

21 January 2022

W bieżącej edycji Targów firma FMC Agro Polska zaprezentowała najnowsze rozwiązania w ochronie upraw sadowniczych i warzywniczych a nasi specjaliści i doradcy odpowiadali na pytania klientów. Osobom, które odwiedziły nasze stoisko serdecznie dziękujemy. Jeśli nie mieli Państwo możliwości obecności na Targach, to zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Czytaj więcej 


 Życzenia Świąteczne od FMC Agro Polska

17 December 2021

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem chcemy złożyć Państwu życzenia. 

Czytaj więcej 


 Safari® DuoActive 78,5 WG - Nowy herbicyd do ochrony buraka przed chwastami już niebawem w sprzedaży

15 November 2021

Po wycofywaniu z rynku kolejnych substancji czynnych, skuteczne zwalczanie chwastów w buraku cukrowym stało się zadaniem wyjątkowo trudnym. W odpowiedzi na potrzeby plantatorów wprowadziliśmy na rynek herbicyd Safari® DuoActive 78,5 WG, który pozwala skutecznie kontrolować zachwaszczenie najważniejszych chwastów buraka cukrowego.

Czytaj więcej 


 Insektycyd Nexide® 60 CS - rozszerzenie stosowania w uprawach i zastosowaniach małoobszarowych

29 July 2021

Rozszerzenie stosowania obejmuje następujące uprawy: kapusta głowiasta biała, kapusta czerwona, kapusta brukselka, groch zwyczajny i rzepak jary.

Czytaj więcej 


 Środek Exirel® 100 SE teraz też może być stosowany w uprawie borówki wysokiej i maliny

22 July 2021

Informujemy, że Związek Sadowników RP otrzymał czasowe zezwolenie R/j-6/2021 na stosowanie środka Exirel® 100 SE w uprawie borówki wysokiej i maliny w terminie od 19 lipca 2021 do 30 września 2021w celu zwalczania muszki plamoskrzydłej (Drosophila suzukii).

Czytaj więcej 


 Zadbaj o #cennyowoc. Ruszyła kampania dla producentów upraw sadowniczych

23 March 2021

Od marca 2021 roku producenci upraw czereśni, wiśni i truskawki mogą korzystać z materiałów edukacyjnych przygotowanych w ramach akcji edukacyjnej Zadbaj o #cennyowoc. Celem kampanii jest przekazanie plantatorom informacji na temat prowadzenia upraw w taki sposób, żeby wyhodowany na nich owoc był zdrowym, czystym owocem. Taki zdrowy, czysty owoc to cenny owoc. Nie tylko łatwiej go sprzedać, ale także można osiągnąć na jego sprzedaży wyższy zysk.

Czytaj więcej 


 Fortuna 2021 - program dla przedstawicieli handlowych dystrybutorów FMC

15 February 2021

Fortuna 2021 to kolejna edycja programu skierowanego do przedstawicieli handlowych dystrybutorów FMC. Sprzedawaj produkty FMC rolnikom, zbierz punkty i odbierz kartę Fortuna.

Czytaj więcej 


 Wielkość ma znaczenie... w czereśniach - Webinarium

12 February 2021

Uprawa czereśni w Polsce jest coraz bardziej popularna, głównie ze względu na wysoką jej opłacalność. Opłacalność jednak rośnie wraz z wielkością i jędrnością owoców. Jak wyprodukować najlepszej jakości czereśnie? Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. „Wielkość ma znacznie – w czereśniach…”, które odbędzie się 19 lutego 2021 roku, (piątek) o godz. 19.00.

Czytaj więcej 


 Życzenia Świąteczne od FMC

14 December 2020

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy małą niespodziankę :) Gorąco zachęcamy do kliknięcia w poniższy obrazek - koniecznie z dźwiękiem.

Czytaj więcej 


 Fortuna 2020 - program dla przedstawicieli handlowych dystrybutorów FMC

01 April 2020

Wystartowała kolejna edycja programu Fortuna 2020 skierowanego do przedstawicieli handlowych dystrybutorów FMC. DAJ SZANSĘ FORTUNIE! Sprzedawaj produkty FMC, zbierz punkty i odbierz kartę Fortuna.

Czytaj więcej 


Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych
w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Złota 59

00-120 Warszawa

 

tel.: +48 22 397 17 86

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact